HEM / OM OSS / Kundtjänst och medarbetare

Kundtjänst och medarbetare

Välkommen att kontakta vår kundtjänst

VÅRA MEDARBETARE

Sigge Forsblom, VD

PROJEKTLEDARE ENTREPRENADER, KALKYL

Telefon:
070-723 00 03

Skicka e-post till Sigge »

Birgitta Blomfeldt

ADMINISTRATION

Telefon:
070-4187297

E-post:
birgitta.blomfeldt@sandbackens.se

KONSTRUKTION

Johan Carlsson

KONSTRUKTION, SAKKUNNIG

Telefon:
070-711 56 06

E-post:
johan.carlsson@malarsprinkler.se

Amel Salihovic

KONSTRUKTION

Telefon:
073-584 58 78

E-post:
amel.salihovic @malarsprinkler.se

Elin Stenkel

KONSTRUKTION

Telefon:

070-712 50 54

E-post:
elin.stenkel@malarsprinkler.se 

Mohammad Baset

KONSTRUKTION

Telefon:
070-056 47 42

E-post:
mohammad.baset@malarsprinkler.se

Kristopher Bell

KONSTRUKTION

Telefon:
 

E-post:
kristopher.bell@malarsprinkler.se

ENTREPRENAD

Mattias Lundblad

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD

Telefon:
070-761 61 48

E-post:
mattias.lundblad@malarsprinkler.se

Torbjörn Gustafson

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD

Telefon:
070-223 65 82

E-post:
torbjorn.gustafsson@malarsprinkler.se

Jörgen Lotz

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD

Telefon:
070-761 61 43

E-post:
jorgen.lotz@malarsprinkler.se

Robin
Hansson Westerlund

PROJEKTLEDARE ENTREPRENAD

Telefon:
070-713 76 91

E-post:
robin.westerlund@malarsprinkler.se

SERVICE

Thomas Ribbert

SERVICECHEF, KALKYL 

Telefon:
070-7616144

E-post:
thomas.ribbert@malarsprinkler.se

Kristian Leinonen

PROJEKTLEDARE SERVICE

Telefon:
073-3157869

E-post:
kristian.leinonen@malarsprinkler.se

Patrik "Peder" Petersen

PROJEKTLEDARE SERVICEAVTAL

Telefon:
070-761 61 49

E-post:
peder.petersen@malarsprinkler.se

Magnus Nääv

PROJEKTLEDARE SERVICE/ENTREPRENAD

Telefon:
070-233 63 76

E-post:
magnus.naav@malarsprinkler.se

TRYGGHET - AUKTORISERAT / CERTIFIERAT VS- OCH SPRINKLERFÖRETAG

Kontakta oss

Post- och besöksadress
Adress: Strömögatan 7, 164 40 Kista
Telefon: 08-445 20 40  Fax: 08-445 20 49
E-post: info@malarsprinkler.se

© Mälar Sprinkler AB        Om cookies  |  Sitemap